Profiilimaterjali laserlõikus

Profiilmaterjali laserlõikuspinkidel on võimalik lõigata detaile erinevatest toruprofiilidest, mis on valmistatud terasest, roostevabast terasest, alumiiniumist või eriterasest. Torud võivad olla nii ümar- kui nelikanttorud, ovaalse või ristkülikukujulise ristlõikega. Toru profiil ei mängi suurt rolli, kuniks toru diameeter või diagonaalmõõt jäävad pingi jaoks sobivatesse vahemikesse. Meie masinapargi torulaseritel saab lõigata profiile, mille välidiameeter või diagonaalmõõt jääb 12 mm ja 250 mm vahele.

Torulaseril lõikamise eelised võrreldes saagimise, puurimise või muu sarnase töötlusega, on eelkõige suurem tootlikus ning tootmispaindlikkus. Detailid, mis vanade meetoditega valmistamisel nõuavad mitmeid erinevaid operatsioone, masinaid, seadistusi, rakiseid ja töötunde, lõigatakse laseriga välja kiirelt ja vaid ühe seadistusega. Valmislõigatud detailid on alati täpsed ja partii iga detail on teisega identne.

Profiilmaterjalist detailidele pakume lisateenusena ka avade keermestamist.

FINEST STEEL AS kvaliteedijuhtimise süsteem on sertifitseeritud vastavalt ISO 9001:2015 standardile. Meie laser-, plasma- ning gaasilõikuse teenus on sertifitseeritud ka vastavalt standardile ISO EN 1090. Garanteerime lõikuse vastavalt termilise lõikuse standardile ISO 9013:2017

Masinapark

Investeerime uutesse tootmisseadmetesse järjepidevalt pöörates sealjuures suurt rõhku seadmete tehnoloogilisele võimekusele ja ressursisäästlikusele. Kogu meie kasutusoleva masinapargi leiad siit.

Oskusteave

FINEST STEEL AS on aastakümnete pikkuse tegevuse jooksul kogunud oma valdkonnas rohkesti oskusi ning teadmisi ja jagab neid ka teistega.

 

Kvaliteet

FINEST STEEL AS pöörab oma tegevuses olulist rõhku kvaliteedile. Oleme veendunud, et edu võti on pakkuda klientidele parimat kvaliteeti mõistliku hinna ja tarneajaga. Teenuse kvaliteedi hoidmine ja tõstmine on meie jaoks kujunenud igapäevaseks rutiiniks, mis sisaldab koolitusi, 5S ja teisi protsessiarendusi. Olulisel kohal on ka investeeringuid uuematesse tehnoloogilistesse lahendustesse, pidades sealjuures silmas nii tootlikust kui ka keskkonna ning energiasäästlikkust. FINEST STEEL AS juhtimissüsteem on sertifitseeritud vastavalt ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 ja AQAP 2110 standardile. Meie laserlõikuse, plasmalõikuse ning gaasilõikuse teenus on lisaks sertifitseeritud ka vastavalt standardile ISO EN 1090 Garanteerime lõikuse vastavalt termilise lõikuse standardile ISO 9013:2017

Partnerid

Võta meiega ühendust

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.
Rohkem infot Sain aru