Toru- ja profiilmaterjali laserlõikus

Toru ja profiilmaterjali laserlõikus tagab täpsed ja koostamisvalmis detailid Teie tootmisele.

Lisateenusena pakume ka avade keermestamist.

Garanteerime lõikuse tulemuse vastavalt termilise lõikuse standardile ISO 9013:2017

  • Laserlõigatava profiilmaterjali mõõdud: välisdiameetri või diagonaalmõõdu vahemik 12 mm < 250 mm.

  • Laserlõigatava profiilmaterjali pikkusmõõt: kuni 8500 mm Automaatne keermestamise ja flowdrill funktsioon

  • Positsioneerimise täpsustolerants: +/- 0,05 mm

  • Laserlõigatavad materjalid: tavaterasest, eriterasest, roostevaba terasest või alumiiniumist torud ja profiilid.

Profiilmaterjali laserlõikuspinkidel on võimalik lõigata detaile erinevatest toruprofiilidest, mis on valmistatud terasest, roostevabast terasest, alumiiniumist või eriterasest. Torud võivad olla nii ümar- kui nelikanttorud, ovaalse või ristkülikukujulise ristlõikega. Toru profiil ei mängi suurt rolli, kuniks toru diameeter või diagonaalmõõt jäävad pingi jaoks sobivatesse vahemikesse.

Torulaseril lõikamise eelised võrreldes saagimise, puurimise või muu sarnase töötlusega, on eelkõige suurem tootlikus ning tootmispaindlikkus. Detailid, mis vanade meetoditega valmistamisel nõuavad mitmeid erinevaid operatsioone, masinaid, seadistusi, rakiseid ja töötunde, lõigatakse laseriga välja kiirelt ja vaid ühe seadistusega. Valmislõigatud detailid on alati täpsed ja partii iga detail on teisega identne.

Profiilmaterjalist detailidele pakume lisateenusena ka avade keermestamist.

FINEST STEEL AS juhtimissüsteem on sertifitseeritud vastavalt ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 ja AQAP 2110 standardile. Meie laserlõikuse, plasmalõikuse ning gaasilõikuse teenus on lisaks sertifitseeritud ka vastavalt standardile ISO EN 1090

Seadmed

Tootmisaasta Laseri võimsus Max profiili pikkus Materjali mõõdud
2021 4000 W 6000 mm Diameeter või diagonaal 12 < 240 mm

Tootmisaasta Laseri võimsus Max profiili pikkus Materjali mõõdud
2024 5000 W 12000 mm Diameeter või diagonaal 12< 250 mm

Masinapark

Investeerime uutesse tootmisseadmetesse järjepidevalt pöörates sealjuures suurt rõhku seadmete tehnoloogilisele võimekusele ja ressursisäästlikusele. Kogu meie kasutusoleva masinapargi leiad siit.

Kvaliteet

FINEST STEEL AS pöörab oma tegevuses olulist rõhku kvaliteedile. Oleme veendunud, et edu võti on pakkuda klientidele parimat kvaliteeti mõistliku hinna ja tarneajaga. Teenuse kvaliteedi hoidmine ja tõstmine on meie jaoks kujunenud igapäevaseks rutiiniks, mis sisaldab koolitusi, 5S ja teisi protsessiarendusi. Olulisel kohal on ka investeeringuid uuematesse tehnoloogilistesse lahendustesse, pidades sealjuures silmas nii tootlikust kui ka keskkonna ning energiasäästlikkust. FINEST STEEL AS juhtimissüsteem on sertifitseeritud vastavalt ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 ja AQAP 2110 standardile. Meie laserlõikuse, plasmalõikuse ning gaasilõikuse teenus on lisaks sertifitseeritud ka vastavalt standardile ISO EN 1090 Garanteerime lõikuse vastavalt termilise lõikuse standardile ISO 9013:2017

Partnerid

Võta meiega ühendust

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.
Rohkem infot Sain aru