Ettevõttest

Meie lugu

FINEST STEEL AS alguslugu ulatub 90-ndate lõppu kui meie ettevõtte eelkäija asutas Baltikumi esimese laserlõikusteenuseid pakkuva metallitöötlusettevõtte. Alustasime ühe kasutatud laserlõikuspingiga, õppisime tundma tehnoloogiat, kasvatasime kliendibaasi ja tegime seejärel arenguhüppe uute masinatega uue ettevõtte all.

Alates 2001 aastast pakub FINEST STEEL AS kaasaegsetel tootmistehnoloogiatel, pikaajalistel kogemustel ja parimatel praktikatel põhinevat metallilõikusteenust. Meie suurimaks tugevuseks on leht- ja profiilmaterjalide laserlõikus. Lisaks teostame ka plasma- ja gaasilõikust ning lehtmaterjali painutamist. Lisateenustena pakume nurkade nüristamist, mis on eelkõige vajalik pinnakatte ettevalmisuseks. Samuti teostame ka avade keermestamist. Töötleme nii terast, roostevaba terast, alumiiniumi, messingit, vaske ja eriteraseid.

Asume Tallinna külje all Sauel, kiiresti arenevas tööstuspiirkonnas. Meie 3000 m² tootmishall on varustatud kaasaegseima masinapargiga ning meie meeskond koosneb pikaajaliste kogemustega metallilõikespetsialistidest. Meie aastane müügikäive on suurusjärgus 11 MEUR ning meie lõikustööde aastane maht on ligikaudu 5000 tonni.

FINEST STEEL AS juhtimissüsteem on sertifitseeritud vastavalt ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 ja AQAP 2110 standarditele. Meie laserlõikuse, plasmalõikuse ning gaasilõikuse teenus on lisaks sertifitseeritud ka vastavalt ISO EN 1090 standardile.

Garanteerime lõikuse vastavalt termilise lõikuse standardile ISO 9013:2017

Kvaliteeti tõendavad serdid

FINEST STEEL AS juhtimissüsteem on sertifitseeritud vastavalt ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 ja AQAP 2110 standardile. Meie laserlõikuse, plasmalõikuse ning gaasilõikuse teenus on lisaks sertifitseeritud ka vastavalt standardile ISO EN 1090.

Partnerid

Võta meiega ühendust

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.
Rohkem infot Sain aru