Painutame lehtmaterjalist detaile kuni paindepikkusega 4100 mm. Selleks on meie pingipargis kaks 6-teljelise juhtimisega Bystronicu painutuspinki.

 

Seadmed

Tootmisaasta Võimsus Painutusinstrumendi pikkus
2015 320 t  4100 mm

Tootmisaasta Võimsus Painutusinstrumendi pikkus
2012 150 t  3000 mm

Masinapark

Investeerime uutesse tootmisseadmetesse järjepidevalt pöörates sealjuures suurt rõhku seadmete tehnoloogilisele võimekusele ja ressursisäästlikusele. Kogu meie kasutusoleva masinapargi leiad siit.

Oskusteave

FINEST STEEL AS on aastakümnete pikkuse tegevuse jooksul kogunud oma valdkonnas rohkesti oskusi ning teadmisi ja jagab neid ka teistega.

 

Kvaliteet

FINEST STEEL AS pöörab oma tegevuses olulist rõhku kvaliteedile. Oleme veendunud, et edu võti on pakkuda klientidele parimat kvaliteeti mõistliku hinna ja tarneajaga. Teenuse kvaliteedi hoidmine ja tõstmine on meie jaoks kujunenud igapäevaseks rutiiniks, mis sisaldab koolitusi, 5S ja teisi protsessiarendusi. Olulisel kohal on ka investeeringuid uuematesse tehnoloogilistesse lahendustesse, pidades sealjuures silmas nii tootlikust kui ka keskkonna ning energiasäästlikkust. FINEST STEEL AS juhtimissüsteem on sertifitseeritud vastavalt ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 ja AQAP 2110 standardile. Meie laserlõikuse, plasmalõikuse ning gaasilõikuse teenus on lisaks sertifitseeritud ka vastavalt standardile ISO EN 1090 Garanteerime lõikuse vastavalt termilise lõikuse standardile ISO 9013:2017

Partnerid

Võta meiega ühendust

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.
Rohkem infot Sain aru