Ettevõttest

Jätkusuutlikkus

FINEST STEEL AS’i jaoks on oluline kasutada tootmise ja energiaressursse säästlikult ning seega ka keskkonda säästvalt. Kuigi laserlõikuspingid vajavad nagu suurem enamus tootmisseadmeid oma tööks eletrienergiat on laserlõikus tänapäeval siiski jätkusuutlikuim metallilõikustehnoloogia.

Laserlõikus kasutab materjali säästlikult

Üks peamine laserlõikustehnoloogia eelis on selle täpsus. See omakorda tähendab vähem praakdetaile, paremat materjali kasutust ning seega ka vähem jääkmaterjali. Kogu toormaterjali pind on kümnendikmillimeetri täpsusega toodanguks jagatud, et kasutada toormaterjali kõige optimaalsemail moel. Kogu jääkmaterjali suuname ümbertöötlemisele.

Laserlõikus on kulu- ja ajaefektiivne

Võrreldes vanamoodsate lõikustehnoloogiatega nagu näiteks CO2 laserlõikusseadmed, võimaldavad fiiberlaserid suuremaid lõikekiiruseid ning seda väiksema energiakuluga. Võrreldes CO2 laserlõikustehnoloogiaga suudavad uued fiiberlaserid säästa kuni 70% rohkem elektrienergiat toodangu kohta.

Laserlõikuspinkide pikk ekspluatatsiooniaeg

Meie masinapargi seadmed on valitud eelkõige nende töökindluse põhjal ja loodud kestma aastakümneid ja nende ekspluatatsiooniaeg korrapärase hoolduse ja kogenud kasutuse korral on vähemalt 15 aastat.

Euroopa Regionaalarengu Fondi poolt toetatud ressursitõhususprojektid

Oleme käivitanud mitu edukat ressursitõhususprojekti mille eesmärgiks on läbi lehtmaterjali ja profiilmaterjali fiiberlaserlõikuspinkide kasutuse parandada tooraine ja lõikegaaside kasutamise efektiivsust kasvatades samas ka tootmisvõimsust. Projekti tulemusel alaneb tooraine kasutus toodanguühiku kohta.

Kvaliteeti tõendavad serdid

FINEST STEEL AS juhtimissüsteem on sertifitseeritud vastavalt ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 ja AQAP 2110 standardile. Meie laserlõikuse, plasmalõikuse ning gaasilõikuse teenus on lisaks sertifitseeritud ka vastavalt standardile ISO EN 1090.

Partnerid

Võta meiega ühendust

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.
Rohkem infot Sain aru