Lisateenused

Lisateenustena pakume detailide nurkade nüristamist, avade keermestamist ja faasimist. Koostöös oma allhankijatega teostame ka masintöötlust nagu treimine ja freesimine ning pindade katmist tsinkimise, galvaniseerimise, märgvärvi või pulbervärviga.

 

 • Järeltöötlus

  Lõikeservadelt krassi ja oksiidi eemaldamiseks kasutame vajadusel puhastamise ja lihvimise seadet Steelline. Seade nüristab töö käigus detailide teravad nurgad, mis parandab pinnakatte nakkumist materjalile ning hoiab ära ka enese vigastamise ohu detailide edasisel käsitlemisel.

   

   

 • Keermestamine

  Keermestame soovi korral laseriga ette lõigatud detailide keermeavad. Rusikareegel laserlõigatava keermeava minimaalsele diameetrile on ½ materjali paksusest ehk näiteks 15 mm terase puhul on laseriga võimalik ette lõigata ja hiljem keermestada min M8 ava.

 • Masintöötlus

  Koostöös oma allhankijatega teostame vajadusel ka treimise ning freesimise operatsioone.

 • Pinnakatted

  Koostöös oma allhankijatega saame pakkuda ka kuumtsinkimist, galvaanikat, märgvärvimist ning pulbervärvimist.

Masinapark

Investeerime uutesse tootmisseadmetesse järjepidevalt pöörates sealjuures suurt rõhku seadmete tehnoloogilisele võimekusele ja ressursisäästlikusele. Kogu meie kasutusoleva masinapargi leiad siit.

Oskusteave

FINEST STEEL AS on aastakümnete pikkuse tegevuse jooksul kogunud oma valdkonnas rohkesti oskusi ning teadmisi ja jagab neid ka teistega.

 

Kvaliteet

FINEST STEEL AS pöörab oma tegevuses olulist rõhku kvaliteedile. Oleme veendunud, et edu võti on pakkuda klientidele parimat kvaliteeti mõistliku hinna ja tarneajaga. Teenuse kvaliteedi hoidmine ja tõstmine on meie jaoks kujunenud igapäevaseks rutiiniks, mis sisaldab koolitusi, 5S ja teisi protsessiarendusi. Olulisel kohal on ka investeeringuid uuematesse tehnoloogilistesse lahendustesse, pidades sealjuures silmas nii tootlikust kui ka keskkonna ning energiasäästlikkust. FINEST STEEL AS juhtimissüsteem on sertifitseeritud vastavalt ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 ja AQAP 2110 standardile. Meie laserlõikuse, plasmalõikuse ning gaasilõikuse teenus on lisaks sertifitseeritud ka vastavalt standardile ISO EN 1090 Garanteerime lõikuse vastavalt termilise lõikuse standardile ISO 9013:2017

Partnerid

Võta meiega ühendust

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.
Rohkem infot Sain aru