Ettevõttest

FINEST STEEL tööandjana

Rohkem kui 20-aastase tegutsemisaja jooksul on FINEST STEEL kasvanud Eesti üheks suurimaks ja hinnatuimaks metallitööstusettevõtteks. Tänu järjepidevale kasvule otsime pidevalt energilisi, rõõmsameelseid ja teotahtelisi inimesi, kellega uute eesmärkidele poole liikuda.

Oma valdkonna teerajaja ja hinnatud tööandjana usume, et inimesed on meie ettevõtte kõige olulisem vara. Seetõttu hoiame sõbralikku ja toetavat töökeskkonda ning julgustame oma inimeste arengut nii tööalaselt kui ka isiklikul tasandil.

 

Vabad töökohad

Kui soovid ennast tööle pakkuda, siis saada sooviavaldus koos CV ning kaaskirjaga aadressile hr@fineststeel.ee Nii võid olla esimeste seas, kellega uute tööpakkumiste tekkides ühendust võtame.

 

Soovid praktikale

Soovid tulla praktikale? Anna endast märku aadressil  hr@fineststeel.ee märksõnaga „Praktikasoov“. Lisa kindlasti enda elulookirjeldus ning info oma praeguse kooli ja senise haridustee kohta. Praktikavõimaluste tekkimisel võtame sinuga kindlasti ühendust.

Kvaliteeti tõendavad serdid

FINEST STEEL AS juhtimissüsteem on sertifitseeritud vastavalt ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 ja AQAP 2110 standardile. Meie laserlõikuse, plasmalõikuse ning gaasilõikuse teenus on lisaks sertifitseeritud ka vastavalt standardile ISO EN 1090.

Partnerid

Võta meiega ühendust

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.
Rohkem infot Sain aru