Ettevõttest

Meie lugu

FINEST STEEL AS pakub kaasaegsetel tootmistehnoloogiatel, pikaajalisel kogemusel ja parimatel teadmistel põhinevat metallilõikusteenust. Meie suurimaks tugevuseks on leht- ja profiilmaterjalide laserlõikuse teenus.

Kvaliteet

FINEST STEEL AS pöörab oma tegevuses olulist rõhku kvaliteedile. Oleme veendunud, et edu võti on pakkuda klientidele parimat kvaliteeti mõistliku hinna ja tarneajaga. Teenuse kvaliteedi hoidmine ja tõstmine on meie jaoks kujunenud igapäevaseks rutiiniks, mis sisaldab koolitusi, 5S ja teisi protsessiarendusi. Olulisel kohal on ka investeeringuid uuematesse tehnoloogilistesse lahendustesse, pidades sealjuures silmas nii tootlikust kui ka keskkonna- ning energiasäästlikkust.

FINEST STEEL AS juhtimissüsteem on sertifitseeritud vastavalt ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 ja AQAP 2110 standarditele. Meie laserlõikuse, plasmalõikuse ning gaasilõikuse teenus on lisaks sertifitseeritud ka vastavalt standardile ISO EN 1090

Garanteerime lõikuse vastavalt termilise lõikuse standardile ISO 9013:2017

Oskusteave

FINEST STEEL AS on aastakümnete pikkuse tegevuse jooksul kogunud oma valdkonnas rohkesti oskusi ning teadmisi ja jagab neid ka teistega.

 

Partnerid

Võta meiega ühendust

Meie asukoht

Peakontor ja tootmine Harjumaal.

Tule 22, Saue, 76505, Harjumaa

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.
Rohkem infot Sain aru